- Cudy

● AC1200 двулентова Wi-Fi скорост
● MT7621DA+MT7613B+MT7603E
● 1× Gigabit WAN/LAN (PoE In)
● 802.3at/af PoE, Passive PoE, или DC (DC включен адаптер)
● Multi-Mode: AP/Router/RE/WISP
● PoE адаптер
CPU: 880 MHz Dual-Core
Flash памет: 16 MB (128 Mbit)
РАМ: DDR 128 MB (1 Gbit)
Интерфейс: 1x Gigabit Ethernet Port (PoE In)
1x Ресет бутон
1x DC жак
Консумация: PoE макс. 11 W
DC макс. 7.5 W
Размери: 232×232×57.1mm
Антени: 4x вградени Omni-directional
Монтиране: таван/стена (включен монтажен комплект)
Wireless стандарти: Wi-Fi 5 (802.11ac/n/g/b/a)
Честота: 2.4 / 5 GHz
Скорост: 5 GHz: до 867 Mbps
2.4 GHz: до 300 Mbps
● AC1200 двулентова Wi-Fi скорост
● MT7621DA+MT7613B+MT7603E
● 1× Gigabit WAN/LAN (PoE In)
● 802.3at/af PoE, Passive PoE, или DC (DC включен адаптер)
● Multi-Mode: AP/Router/RE/WISP
● PoE адаптер
CPU: 880 MHz Dual-Core
Flash памет: 16 MB (128 Mbit)
РАМ: DDR 128 MB (1 Gbit)
Интерфейс: 1x Gigabit Ethernet Port (PoE In)
1x Ресет бутон
1x DC жак
Консумация: PoE макс. 11 W
DC макс. 7.5 W
Размери: 232×232×57.1mm
Антени: 4x вградени Omni-directional
Монтиране: таван/стена (включен монтажен комплект)
Wireless стандарти: Wi-Fi 5 (802.11ac/n/g/b/a)
Честота: 2.4 / 5 GHz
Скорост: 5 GHz: до 867 Mbps
2.4 GHz: до 300 Mbps
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Стандарт Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Захранване | 12 V DC, 1 A |
| Честота (GHz) | 2.4 GHz |
| Честота (GHz) | 5 GHz |
| Портове | 1 x 10/100/1000 |
| Скорост на трансфер (Mb/s) | 300 - 2.4 GHz;867 - 5 GHz |
| Антена | Вградена |
| Сигурност | WPA-PSK |
| Сигурност | WPA2-PSK |
| Тегло | 1.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 5 (ac) |
| Честотни ленти | Двулентов |
| Максимална скорост (Mbps) | 867 Mbps (5 GHz) + 300 Mbps (2.4 GHz) |
| Ethernet портове (count) | 1 |
| Скорост Ethernet | Гигабит |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Стенен / Таванен |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени (count) | 2 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Не |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 1.00кг |
Cudy AP1300-P AC1200 двулентова безжична точка за достъп с PoE
Осигурете надеждно и бързо Wi-Fi покритие в дома или офиса си с Cudy AP1300-P. Тази AC1200 двулентова точка за достъп предлага комбинирана скорост до 867 Mbps на 5 GHz лента и 300 Mbps на 2.4 GHz лента, осигурявайки гладко стриймване, игри и сърфиране. С вградена PoE поддръжка инсталацията е лесна и гъвкава – само един Ethernet кабел за данни и захранване.
Ключови Предимства
- Високоскоростен двулентов Wi-Fi — AC1200 скорости намаляват буферирането и забавянето за всички устройства.
- Лесна PoE инсталация — Power over Ethernet елиминира нуждата от отделен контакт близо до точката за достъп.
- Гъвкави опции за монтаж — Може да се монтира на стена или таван за оптимално разположение.
- Няколко SSID — Създайте отделни мрежи за гости, IoT устройства или служители.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 5 (ac) |
| Честотни ленти | Двулентов |
| Максимална скорост | 867 Mbps (5 GHz) + 300 Mbps (2.4 GHz) |
| Ethernet портове | 1 |
| Скорост Ethernet | Гигабит |
| PoE поддръжка | PoE |
| Монтаж | Стенен / Таванен |
| Тип антена | Вградена |
| Брой антени | 2 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Не |
| WPA3 поддръжка | Не |
Какво има в кутията
- Точка за достъп Cudy AP1300-P
- PoE инжектор
- Комплект за монтаж
- Кратко ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








